Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Ukraina: rebelianci ostrzeliwują Ługańsk rakietami

Świat

Wojska Ukraińskie zajęły centrum Ługańska, ale czeczeńscy żołnierze walczący po stronie promoskiewskich separatystów z wschodnich dzielnic miasta ostrzeliwują centrum ciężkimi rakietami. Również z broni rakietowej został wczoraj wieczorem zestrzelony w pobliżu Ługańska ukraiński samolot SU-25. Rzecznik Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony w Kijowie Andrij Łysenko przyznał, że sytuacja wojsk ukraińskich w obwodzie Ługańskim nie jest łatwa, bo rebelianci otrzymują coraz więcej ciężkiej broni z Rosji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/reuters-rebelia-na-ukrainie-slabnie-niepewny-los-liderow,460600.html

Udostępnij

Lawiny błotne zalały nocą domy koło Hiroszimy

Świat akcja ratownicza hiroszima Japonia lawiny błotne

Lawiny błotne w Hiroszimie zabiły co najmniej 27 osób; 10 osób uznanych zostało za zaginione. Lawiny zaskoczyły ludzi w czasie snu, schodząc ze zboczy wzgórz rozmokłych po długotrwałych ulewnych deszczach. W akcji ratunkowej uczestniczyły śmigłowce. Ulewny w okolicach Hiroszimy nadal trwają, władze Japonii ostrzegły przed kolejnymi lawinami mogącymi zejść w każdej chwili.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16506261/japonia-lawiny-blotne-zaskoczyly-ludzi-we-snie-sa-ofiary

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16506261/japonia-lawiny-blotne-zaskoczyly-ludzi-we-snie-sa-ofiary