Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Więzienie dla uczestników demonstracji w Moskwie

Nieistotne

Na kary od 2,5 do 3,5 roku więzienia skazał wczoraj moskiewski sąd czworo uczestników protestów na placu Bołotnego w Moskwie w maju 2012 roku. Prokuratura oskarżyła ich o użycie siły przeciw policji. Przed budynkiem sądu na wydanie wyroku czekało kilkadziesiąt osób, dwie zostały aresztowane. W sprawie tamtej demonstracji, która wymierzona była przeciw prezydentowi Putinowi oskarżonych jest 29 osób.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/463625/Rosyjscy-opozycjonisci-skazani-za-starcia-na-placu-Bolotnego/

Udostępnij

Przywódca Korei Północnej przesyła wieniec Południowej

Nieistotne Kim Dae-jung Kim Dzong Un korea północna korea południowa pokojowa nagroda nobla wieniec

Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un wysłał wczoraj wieniec, upamiętniający piątą rocznicę śmierci prezydenta Południowej Korei Kim Dae-junga. Wieniec z napisem „Ku pamięci byłego prezydenta Kima” dostała pięcioosobowa delegacja południowokoreańska odwiedzająca specjalny okręg przemysłowy, w którym wolno inwestować cudzoziemcom. Razem z wieńcem przywódca Korei Północnej przesłał list z kondolencjami, których treści nie ujawnił. Kim Dae-jung był prezydentem Korei Południowej w latach 1998-2003, za zapoczątkowanie zbliżenia między państwami koreańskimi otrzymał w 2000 roku Pokojową Nagrodę Nobla.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/08/18/niespodziewany-gest-kim-dzong-una-wobec-koreanczykow-z-poludnia/

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/08/18/niespodziewany-gest-kim-dzong-una-wobec-koreanczykow-z-poludnia/