Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Strefa Gazy: za dwa dni koniec zawieszenia broni

Świat

– Izrael nie zaakceptuje zawieszenia broni, które nie będzie uwzględniało jego bezpieczeństwa – uprzedził dziś premier tego kraju Benjamin Netanjahu. – Jeśli Hamas myśli, że może przekształcić swe straty militarne w zwycięstwo polityczne, to się myli. Podczas przygotowań do negocjacji Izrael żądać będzie demilitaryzacji Gazy, Palestyńczycy nie godzą się na demilitaryzację, natomiast będą żądać zniesienia blokady Strefy Gazy. O północy z poniedziałku na wtorek czasu lokalnego kończy się pięciodniowy rozejm w Strefie Gazy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/konflikt;w;strefie;gazy;nie;bedzie;zawieszenia;broni;bez;gwarancji;bezpieczenstwa,175,0,1600943.html

Udostępnij

Irak: eksterminacja jazydów przez Państwo Islamskie

Świat dżihad eksterminacja irak jazydzi ludobójstwo państwo islamskie

Kolejnych 150 jazydów wymordowali islamscy fanatycy w piątek, to ostatnie doniesienie, co się działo wczoraj w Północnym Iraku jeszcze nie wiadomo. W czwartek dżihadyści wymordowali 80 mężczyzn a ponad 100 kobiet i dzieci uprowadzili. Jazydzi chronią się w górach irackiego Kurdystanu, ale ofensywa Państwa Islamskiego obejmuje kolejne terytoria mimo amerykańskich bombardowań islamskich wojsk.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1204436,W-Iraku-trwa-eksterminacja-jazydow

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1204436,W-Iraku-trwa-eksterminacja-jazydow