Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Joanna Jóźwik, Paweł Fajdek i Paweł Wojciechowski

Polska

Brązowy medal zdobyła Joanna Jóźwik w biegu na 800 metrów bijąc przy okazji rekord życiowy; 23-letnia zawodniczka po raz pierwszy wystartowała w dużej międzynarodowej imprezie seniorów. Paweł Fajdek, mistrz świata z Moskwy z 2012 roku, zdobył srebrny medal mimo kontuzji pleców. Paweł Wojciechowski też miał kłopoty ze zdrowiem przez cały sezon, ale do mistrzostw zdążył się przygotować i zdobył srebrny medal w skoku o tyczce, choć przed konkursem nie ukrywał, że liczy na złoto. Do przedostatniego dnia lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Zurychu reprezentacja Polski zgromadziła 10 medali.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16461165/juz-10-polskich-medali-w-zurychu-na-podium-fajdek-jozwik-i-wojciechowski

Udostępnij

Ostre reakcje na koncert z okazji jubileuszu narodowców z Podhala

Polska 10-lecie jubileusz koncert narodowcy Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalny Podhale

– Nie chcemy, by Zakopane kojarzyło się z ruchem faszyzującym, trzeba ratować honor Podhala – miał powiedzieć burmistrz Zakopanego Janusz Majcher. Stowarzyszenie Romów w Polsce przesłało do Prokuratury Rejonowej w Zakopanem zawiadomienie w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa. „Brunatny wstyd Podhala. Zjazd skrajnej prawicy z całej Europy”, zatytułowała wczoraj Gazeta Wyborcza tekst potępiający koncert. To tylko przykłady reakcji uprzedzających dzisiejszy koncert, który Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny Podhale zorganizowało na zakopiańskiej Toporowej Cyrhli w 10-lecie istnienia.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16458912/trzeba-ratowac-honor-podhala-kontrowersje-wokol-zjazdu-narodowcow-w-zakopanem

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16458912/trzeba-ratowac-honor-podhala-kontrowersje-wokol-zjazdu-narodowcow-w-zakopanem