Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Eksperci nie mogą badać wraku malezyjskiego samolotu

Świat

Udało się zidentyfikować 127 z 298 ofiar katastrofy malezyjskiego samolotu pasażerskiego zestrzelonego 17 lipca na wschodzie Ukrainy. Ekipy ekspertów z Holandii, Australii i Malezji musiały przerwać w ubiegłym tygodniu poszukiwania szczątków ludzkich i części samolotu na miejscu jego upadku z powodu walk wojsk ukraińskich z promoskiewskimi separatystami. Holenderscy eksperci badający przyczyny katastrofy samolotu mówią o możliwości sporządzenia wstępnego raportu w ciągu „kilku tygodni”, poinformowała agencja AFP.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/zestrzelony-samolot/news-zidentyfikowano-127-ofiar-katastrofy-malezyjskiego-boeinga,nId,1485652

Udostępnij

Artyleria ostrzeliwuje centrum Doniecka

Świat centrum miasta donieck ostrzal artyleryjski

Po raz pierwszy pociski artyleryjskie trafiają w centrum miasta, poinformował dziś po południu Reuters, dotąd walki o Donieck toczyły się na obrzeżach miasta. Naoczni świadkowie ostrzału, z którymi rozmawiali dziennikarze agencji twierdzą, że są zabici i ranni wśród cywilów. Informację potwierdził korespondent agencji AFP informując, że w centrum miasta słychać eksplozje. Lokalne władze Doniecka podały, że w ostatnich trzech dniach zabitych zostało 74 cywilów, a 116 zostało rannych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/lbid,8261,title,Donieck-oblezony-Kijow-nie-godzi-sie-na-rozejm,nazywo.html?ticaid=113436&_ticrsn=3

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/lbid,8261,title,Donieck-oblezony-Kijow-nie-godzi-sie-na-rozejm,nazywo.html?ticaid=113436&_ticrsn=3