Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Embargo: Unia pomoże rolnikom, po niedzieli powie jak

Gospodarka

Nadzwyczajne środki, mające pomóc producentom, zostaną ogłoszone na początku przyszłego tygodnia, zapowiedział unijny komisarz ds. rolnictwa Dacian Ciolos. Mają dotyczyć warzyw, które po zbiorach nie mogą być przechowywane: ogórków, papryki, pomidorów, roślin kapustnych, a także pieczarek. Decyzję podjęli wczoraj w Brukseli „eksperci wysokiego szczebla” Komisji Europejskiej i 28 krajów członkowskich na spotkaniu poświęconym ocenie skutków rosyjskiego embarga na towary rolno-spożywcze z Unii Europejskiej wprowadzonego tydzień temu.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16441114/bruksela-obejmie-wsparciem-producentow-warzyw-ktore-sie-latwo-psuja

Udostępnij

KGHM: w 2014 roku wynik będzie wyższy od poprzednich oczekiwań

Gospodarka dywidenda KGHM zyski

Takie przewidywania przedstawił dziś na konferencji wiceprezes spółki Jarosław Romanowski. Podstawa przewidywań są wyniki pierwszego półrocza: jednostkowy zysk wyniósł 1,12 mld zł. Wiceprezes poinformował, że z ubiegłorocznego zysku KGHM zapłaci dywidendę 5 zł na akcję, przeznaczając na to około miliarda złotych z ubiegłorocznego zysku, który nieznacznie przekroczył 3 miliardy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033747,title,Tegoroczny-wynik-KGHM-moze-przewyzszyc-rynkowe-prognozy,wid,16817338,wiadomosc.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033747,title,Tegoroczny-wynik-KGHM-moze-przewyzszyc-rynkowe-prognozy,wid,16817338,wiadomosc.html