Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Cyberberkut zaatakował stronę Kancelarii Prezydenta i giełdy

Nauka i Technologie

Strona kancelarii nie dawała się wczoraj otworzyć, podobnie jak strona giełdy. Wcześniej na swojej stronie internetowej grupa ukraińskich hakerów Cyberberkut podała, że zablokowała strony internetowe polskiego prezydenta i warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. „Cyberberkut w imieniu narodu ukraińskiego żąda natychmiastowego wycofania polskich najemników z terytorium naszego kraju i zaprzestania ślepego poparcia udzielanego faszyzującej władzy Ukrainy”, napisali hakerzy. I GPW, i Kancelaria Prezydenta poinformowały, że zablokowany był jedynie dostęp do stron, nie zostały natomiast naruszone same strony.
W marcu Cyberberkut zaatakował strony internetowe NATO.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.plwww.deon.pl/wiadomosci/polska/art,22189,problemy-ze-strona-kancelarii-prezydenta.html

Udostępnij

Uber zbanowany w Berlinie

Nauka i Technologie aplikacja berlin taksówki uber zakaz

Władze Berlina zakazały korzystania z aplikacji Uber na terenie miasta popierając zakaz bezpieczeństwem pasażerów. Firma przyjęła wyzwanie i ma zamiar walczyć z zakazem.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bbc.com/news/business-28788142

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bbc.com/news/business-28788142