Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Separatyści: rezygnują, zmieniają front, bronią się

Nieistotne

Przywódca samozwańczej Ługańskiej Republiki Ludowej na Ukrainie Walerij Bołotow podał się do dymisji. Zastąpił go dotychczasowy „minister obrony” Igor Płotnicki – podała RIA Novosti. Tydzień temu zrezygnował także premier Donieckiej Republiki Ludowej generał rosyjskiej Federalne Służby Bezpieczeństwa i jej były wiceszef Aleksandr Borodaj. Jego następcą został Aleksandr Zacharczenko, szef MSW za rządów Prezydenta Janukowycza.
Wczoraj donieccy separatyści opublikowali informację, że ich „minister obrony” Igor Girkin (Striełkow) został ciężko ranny, ale zaraz ją zdementowali.
Dowódca batalionu „Wostok” walczącego przeciw Kijowowi Aleksander Chodakowski nieoczekiwanie oświadczył, że nie podlega władzom Donieckiej Republiki Ludowej i jest za „niepodzielną Ukrainą”.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://kresy24.pl/55215/szef-luganskich-separatystow-rezygnuje-jest-ranny/

Udostępnij

Rosjanie masowo kupują żywność w Polsce

Nieistotne embargo granica polsko-rosyjska mięso wieprzowe obwód kaliningradzki żywność

Coraz więcej Rosjan kupuje żywność w Elblągu, Braniewie, Bartoszycach, Gołdapi, Trójmieście, informują właściciele sklepów. Polsko-rosyjską granicę przekroczyło w ubiegłym tygodniu ponad 19 tys. samochodów, o 10 proc. więcej niż tydzień wcześniej. Celnicy często znajdują w rosyjskich samochodach jadących do Obwodu Kaliningradzkiego ukryte mięso wieprzowe, które poza embargiem zakazane jest przez rosyjskie służby sanitarne. Artykuły spożywcze w Polsce są o 40 proc. tańsze niż w Rosji.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://metromsn.gazeta.pl/Portfel/1,135227,16474980,My_na_zlosc_Putinowi_jemy_jablka__Rosjanie_kupuja.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://metromsn.gazeta.pl/Portfel/1,135227,16474980,My_na_zlosc_Putinowi_jemy_jablka__Rosjanie_kupuja.html