Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Narasta bunt abonentów T Mobile

Nauka i Technologie

Klienci piszą skargi do Urzędu Komunikacji Elektronicznej, inni skrzykują sie do wysunięcia pozwu zbiorowego. Na Facebooku zawiązał się fanpage „Odchodzę z T-Mobile.pl”, do którego przyłączyło się już około 2 tys. osób i wciąż dochodzą nowe. Zamieszanie po lipcowej decyzji operatora, który zaproponował klientom albo zmianę abonamentu na „JUMP” albo podwyżkę dotychczasowego przypomina awanturę z telewizją NC+. W ubiegłym roku po połączeniu platform N i Cyfry+ automatycznie przeniosła klientów do nowej telewizji i jednostronnie podwyższyła abonament. Ostatecznie NC+ wolała się z decyzji wycofać.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://technologia.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/467050,t-mobile-podnosi-abonament-bunt-klientow-uokik-wszczyna-postepowanie.html

Udostępnij

Medal Fieldsa dostała Amerykanka Maryam Mirzakhani

Nauka i Technologie amerykanka matematyka medal fieldsa

Po raz pierwszy w historii jedno z najwyższych wyróżnień w matematyce Międzynarodowa Unia Matematyczna przyznała kobiecie. Poza Maryam Mirzakhani, która jest profesorem Uniwersytetu Stanforda w Kalifornii medal otrzymali w tym roku Artur Avila z Centre National de la Recherche Scientifique, Manjul Bhargava, profesor Uniwersytetu Princeton, Austriak Martin Hairer z brytyjskiego Uniwersytetu Warwick. Medal ufundowany w 1932 roku przez kanadyjskiego matematyka Johna Charlesa Fieldsa, przyznawany jest co cztery lata, najwyżej czterem uczonym, którzy nie ukończyli 40 roku życia.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/9129,1133045-Medal-Fieldsa-dla-kobiety.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/9129,1133045-Medal-Fieldsa-dla-kobiety.html