Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Brązowy medal w rzucie dyskiem zdobył Robert Urbanek

Polska

Drugi brązowy medal mistrzostw Europy wywalczył w rzucie dyskiem dla reprezentacji Polski Robert Urbanek rzutem na 63,81 m w drugiej próbie. Małachowski, znacznie wyżej klasyfikowany od Urbanka był czwarty. Zwyciężył Niemiec Robert Harting, niepokonany od czterech lat, z wynikiem 66,07, srebrny medal zdobył Estończyk Gerd Kanter.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/lekkoatletyka/lekkoatletyczne-me-brazowy-medal-roberta-urbanka-piotr-malachowski-poza-podium/7vxct

Udostępnij

Syrena wróci na drogi odmieniona

Polska AK Motor Polska Sp. z o.o. FSO syrena

Produkcją i sprzedażą samochodów pod marką „Syrena” zajmie się spółka AK Motor Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana przez Arkadiusza Kamińskiego. Właściciel spółki jest biznesmenem i projektantem przemysłowym z Kanady. Przed rokiem inna jego spółka, AK Motor, kupiła od FSO wyłączne prawa do produkcji, rozwoju i sprzedaży samochodów marki Syrena. Kamiński zapowiedział wówczas wskrzeszenie marki.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/galeria/466877,1,syrena-wraca-arkadiusz-kaminski-zarejstrowal-spolke-ak-motor-polska-zdjecia.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/galeria/466877,1,syrena-wraca-arkadiusz-kaminski-zarejstrowal-spolke-ak-motor-polska-zdjecia.html