Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Białoruś i Kazachstan nie przyłączą się do embarga

Nieistotne

Choć obydwa państwa wraz z Federacją Rosyjską tworzą Jednolity Obszar Gospodarczy (JOG) połączony Unią Celną (UC), będą nadal kupować owoce, warzywa, mięso, drób, ryby, mleko i nabiał ze Stanów Zjednoczonych, Unii Europejskiej, Australii, Kanady i Norwegii. Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka zapewnił, że nie będzie tranzytu przez Białoruś zakazanych towarów.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://tvn24bis.pl/informacje,187/bialorus-i-kazachstan-nie-przylacza-sie-do-embarga-rosji,458430.html

Udostępnij

Korea Południowa: pomoc humanitarna dla Korei Północnej

Nieistotne korea północna korea południowa pomoc humanitarna

13,3 mln dolarów na pomoc humanitarną dla Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej przeznaczy do końca roku Korea Południowa, poinformował dziś rząd w Seulu. Za pośrednictwem Światowego Programu Żywnościowego (WFP) Korea Południowa przekaże 7 milionów dolarów wsparcia na żywność i ochronę zdrowia matek z dziećmi. Ponadto 6,3 mln dolarów dostanie Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) na leki wysyłane do Korei Północnej i na opiekę medyczną nad jej mieszkańcami. W ubiegłym roku Seul przekazał 6 milionów dolarów na wsparcie projektów WHO w Korei Północnej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/08/11/13-milionow-dolarow-pomocy-dla-korei-polnocnej/

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/08/11/13-milionow-dolarow-pomocy-dla-korei-polnocnej/