Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Ukraina: Rosja wysłała pomoc humanitarną

Świat

Konwój 280 ciężarówek wiozących pomoc humanitarną wyruszył nocą spod Moskwy, poinformowała agencja ITAR-TASS. Fotografie agencji pokazują wojskowe samochody pomalowane na biało. Zachodnie agencje donoszą, że na granicy z Ukrainą Rosja ma już 45 tys. żołnierzy.
W poniedziałek po południu szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow oświadczył, że Moskwa uzgodniła z Kijowem szczegóły tej operacji, która odbędzie się pod egidą Międzynarodowego Czerwonego Krzyża. Kijów szybko zaprzeczył, mimo to prezydent Władimir Putin ogłosił, że konwój zostanie wysłany. USA, NATO i niektóre państwa europejskie ostrzegły Rosję przed zbrojnym wtargnięciem na Ukrainę. Kreml nazwał te obawy absurdalnymi.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3019

Udostępnij

Irak: dżihad zabija jazydów, Amerykanie zbroją Kurdów

Świat bombardowanie dżihad irak państwo islamskie USA

Amerykańskie bombardowania pozycji dżihadystów z państwa Islamskiego nie zapobiegły ludobójstwu: sunniccy islamscy fanatycy zamordowali w okrutny sposób około 500 jazydów, całe rodziny wraz z dziećmi za odmowę przejścia na islam. Ukrywającym się jazydom amerykańskie samoloty zrzucają żywność i wodę. Zagrożeni są również Kurdowie, Amerykanie dostarczają im uzbrojenie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1199396,Napieta-sytuacja-w-Iraku-Trwa-amerykanski-ostrzal

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1199396,Napieta-sytuacja-w-Iraku-Trwa-amerykanski-ostrzal