Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Brytyjscy naukowcy badają dzieciństwo polskich imigrantów

Nauka i Technologie

Polaków, którzy wyemigrowali do Wielkiej Brytanii przed ukończeniem 18. roku życia poszukują socjologowie z Queen Mary University of London oraz V&A Museum of Childhood. Naukowcy chcą rozmawiać z polskimi mieszkańcami dzielnic Londynu Newham, Hackney i Tower Hamlet. Badania dotyczą dzieci, które osiedliły się w Wielkiej Brytanii od 1930 roku do teraz.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://londynek.net/wiadomosci/Brytyjscy+naukowcy+szukaja+Polakow+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=24019

Udostępnij

Drony zagrażają samolotom pasażerskim

Nauka i Technologie dron samolot wypadek zagrożenie

Niebezpiecznie blisko podlatywały drony do samolotów pasażerskich nad Nowym Jorkiem aż 10 razy w samym tylko lipcu. Dwukrotnie piloci musieli szybko manewrować, żeby uniknąć zderzenia. Amerykańska Federalna Administracja Lotnictwa (FAA) zarządziła, żeby kontrolerzy lotów odnotowywali każdy taki incydent. Drony można kupić za kilkaset złotych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: pasazerskich/twwrr

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: pasazerskich/twwrr