Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Korea Południowa: pomoc humanitarna dla Korei Północnej

Nieistotne

13,3 mln dolarów na pomoc humanitarną dla Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej przeznaczy do końca roku Korea Południowa, poinformował dziś rząd w Seulu. Za pośrednictwem Światowego Programu Żywnościowego (WFP) Korea Południowa przekaże 7 milionów dolarów wsparcia na żywność i ochronę zdrowia matek z dziećmi. Ponadto 6,3 mln dolarów dostanie Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) na leki wysyłane do Korei Północnej i na opiekę medyczną nad jej mieszkańcami. W ubiegłym roku Seul przekazał 6 milionów dolarów na wsparcie projektów WHO w Korei Północnej.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/08/11/13-milionow-dolarow-pomocy-dla-korei-polnocnej/

Udostępnij

Padł kolejny koń wwożący turystów do Morskiego Oka

Nieistotne koń zakopane

Padł koń ciągnący wóz z turystami na trasie z zakopanego do Morskiego Oka. Wezwany weterynarz stwierdził śmierć konia przez zawał lub zator. Wóz ciągniony przez padłego konia wiózł 12 osób, tyle, na ile pozwalają przepisy. Niecałe dwa tygodnie temu, jak donosiły media, również padł koń ciągnący pod górę wóz z turystami. Organizacje zajmujące się opieką nad zwierzętami od 2009 roku, kiedy zdechł wiozący turystów koń Jordek, walczą o całkowitą likwidację pracy koni w Tatrach.

https://www.youtube.com/watch?v=WMjK9WaIqrY&feature=player_detailpage#t=12

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3535225,padl-kon-wiozacy-turystow-do-morskiego-oka-zdjecie,id,t.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3535225,padl-kon-wiozacy-turystow-do-morskiego-oka-zdjecie,id,t.html