Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Samoobsługowe banki w galeriach handlowych

Finanse

Zyskują popularność samoobsługowe oddziały banków w galeriach handlowych. Pierwsze takie placówki to Alior Express i ING Express, kolejne to Citi smart i Getin point. Punkty samoobsługowe wyposażone są w elektroniczne urządzenia umożliwiające otworzenie konta, wyrobienie spersonifikowanej karty kredytowej, uzyskanie kredytu, założenie lokaty i inne usługi. Punkty takie są znacznie tańsze niż tradycyjne placówki, na przykład – jak podaje „Forbes.pl” – Alior Express kosztuje 12 proc. kwoty potrzebnej na uruchomienie oddziału.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.forbes.pl/dlaczego-banki-otwieraja-samoobslugowe-oddzialy-w-galeriach-handlowych,artykuly,181290,1,1.html

Udostępnij

Ceny żywności liczone rok do roku spadły o 6 proc

Finanse ceny żywności sieci handlowe

Zmniejszyła się również rozpiętość cen między dyskontami, hipermarketami, a delikatesami. Ranking sieciowych sklepów według wysokości cen podaje raport opublikowany dziś przez portal „wp.pl”. Portal zestawił koszyk produktów żywnościowych i porównał ich ceny w najpopularniejszych sieciach. Trzy najtańsze sieci to kolejno: Auchan, Kaufland i Simply Market.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Gigantyczne-przeceny-w-polskich-sklepach,wid,16802000,wiadomosc.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Gigantyczne-przeceny-w-polskich-sklepach,wid,16802000,wiadomosc.html