Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Negocjacje w sprawie eksportu polskich jabłek do USA

Polska

Polska chce przekonać Stany Zjednoczone do zezwolenia na import polskich jabłek. Ambasador Polski w Waszyngtonie Ryszard Schnepf spotkał się wczoraj w tej sprawie z wiceministrem rolnictwa Michaelem Scusem. Wiceminister Scuse nie wykluczył możliwości tzw. szybkiej ścieżki uzyskania zezwolenia, na kolejnym spotkaniu 18 sierpnia przedstawiciele Polski przedstawią Amerykanom listę warzyw i owoców, które Polska chce eksportować do USA.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16379991/polska-zabiega-by-usa-otworzyly-rynek-dla-naszych-jablek-wolnosci

Udostępnij

Do dermatologa i okulisty tylko ze skierowaniem

Polska dermatolog okulista skierowanie służba zdrowia ustawa

Taką zasadę wprowadzają od nowego roku ustawy o służbie zdrowia, które czekają na podpis prezydenta. Ustawy miały skrócić kolejki do lekarzy. W zgodnej opinii związków lekarzy i stowarzyszeń pacjentów ustawa niczego nie skróci, a wprowadzi jeszcze jedną kolejkę po skierowanie. Do dermatologa i okulisty możemy chodzić bez skierowania od wprowadzenia reformy ochrony zdrowia czyli od 15 lat.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Od-nowego-roku-do-dermatologa-i-okulisty-ze-skierowaniem,wid,16806736,wiadomosc.html?ticaid=1133b7&_ticrsn=5

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Od-nowego-roku-do-dermatologa-i-okulisty-ze-skierowaniem,wid,16806736,wiadomosc.html?ticaid=1133b7&_ticrsn=5