Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Straż pożarna oczyszcza rzekę i myje kaczki

Nieistotne

Czarna, bardzo kleista maź płynie od trzech dni niewielką rzeczką Sudół na przedmieściach Krakowa. Po raz pierwszy straż pożarna zaalarmowana przez mieszkańców okolicznych domów oczyszczała rzekę i stawiała zapory w czwartek. Potem jeszcze dwukrotnie rzeką spływały setki kilogramów substancji, która okazała się plastyfikatorem do produkcji tworzyw sztucznych. Wczoraj mazi było w rzece tak dużo, że posklejała pióra pływającym po niej kaczkom. Myciem kaczek, którym grozi śmierć, obiecali zająć się strażacy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,16451894,Rzeka_Sudol_plynie_czarna_maz__Oblepila_ptaki.html

Udostępnij

Rosja: koniec anonimowego korzystania z Wi-fi

Nieistotne dekret miedwiediew rosja wi-fi

Anonimowy dostęp do sieci Wi-fi w miejscach publicznych jest od piątku zabroniony, mówi dzisiejszy dekret premiera Rosji Dmitrija Miedwiediewa. Operatorzy punktów Wi-fi muszą zapisać dane użytkownika z dowodu osobistego, a dopiero potem udostępnić mu Sieć. Dane te wraz z zapisem czasu korzystania z Internetu operatorzy zobowiązani są przechowywać pół roku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/najpierw-dowod-potem-dostep-do-wi-fi-koniec-z-anonimowymi-internautami-w-rosji,457339,s.htm

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/najpierw-dowod-potem-dostep-do-wi-fi-koniec-z-anonimowymi-internautami-w-rosji,457339,s.htm