Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

W 4300 firmach branży mięsnej były nieprawidłowości

Gospodarka

Do prokuratury trafiło 435 zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa, 204 firmy z branży mięsnej zostały zamknięte, kary pieniężne i mandaty wyniosły blisko 3 mln zł. Państwowe służby weterynaryjne skontrolowały ponad 66 tys. firm branży mięsnej, od transportu zwierząt do handlu, w trakcie akcji „zero tolerancji” zarządzonej w kwietniu ubiegłego roku przez Ministerstwo Rolnictwa. Nieprawidłowości stwierdzili w 6 proc. skontrolowanych przedsiębiorstw.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-4300-nieprawidlowosci-po-kontroli-w-branzy-miesnej,nId,1481797

Udostępnij

Spadki na giełdach w Europie i USA

Gospodarka Europa giełda indeksy polska spadki USA

Indeksy giełdowe w Warszawie spadały wczoraj od samego początku notowań. Europejskie indeksy spadły do poziomów nienotowanych od ponad trzech miesięcy. Spadki w USA nie były tak duże jak na głównych indeksach w Europie jednak fS&P500 zamknął się stratą 0,56% a indeksu Nasdaq zmniejszył się o 0,46%. Giełdy reagowały na rosyjskie embargo i sytuację na Ukrainie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/strach-przed-stratami-spadki-w-usa-na-gpw-i-pozostalych-parkietach-eurolandu_a17196

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/strach-przed-stratami-spadki-w-usa-na-gpw-i-pozostalych-parkietach-eurolandu_a17196