Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Rosja: koniec anonimowego korzystania z Wi-fi

Nieistotne

Anonimowy dostęp do sieci Wi-fi w miejscach publicznych jest od piątku zabroniony, mówi dzisiejszy dekret premiera Rosji Dmitrija Miedwiediewa. Operatorzy punktów Wi-fi muszą zapisać dane użytkownika z dowodu osobistego, a dopiero potem udostępnić mu Sieć. Dane te wraz z zapisem czasu korzystania z Internetu operatorzy zobowiązani są przechowywać pół roku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/najpierw-dowod-potem-dostep-do-wi-fi-koniec-z-anonimowymi-internautami-w-rosji,457339,s.htm

Udostępnij

Państwo Islamskie atakuje jazydów w Niemczech

Nieistotne dżihad Niemcy państwo islamskie

Starcia uliczne między zwolennikami dżihadystycznego ugrupowania Państwo Islamskie a pochodzącymi z Kurdystanu jazydami trwały wczoraj w mieście Hereford w Nadrenii Północnej-Westfalii. Zamaskowani i uzbrojeni osobnicy atakowali siebie nawzajem i przechodniów. Policja użyła gazu. Zajścia zaczęły się od demonstracji mieszkających w Hereford kurdyjskich jazydów przeciw masowo ich mordującym w Iraku islamskim dżihadystom, którą usiłowali rozpędzić niemieccy zwolennicy Państwa Islamskiego.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,18312,niemcy-starcia-miedzy-islamistami-i-jazydami.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,18312,niemcy-starcia-miedzy-islamistami-i-jazydami.html