Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Komputery rządu Ukrainy oraz ambasad w Kijowie są zainfekowane

Nauka i Technologie

twierdzi firma Symantec w raporcie, na który powołuje się dziennik „Financial Times” dodając, że informację tę potwierdzają nieoficjalnie źródła związane z wywiadem. Według raportu komputery w Kijowie zostały zainfekowane w roku 2012 złośliwym oprogramowaniem o nazwie Wąż, znanym też jako Uroboros. Dzięki temu hakerzy mogą przejmować kluczowe informacje. Zainfekowane są też, twierdzi Symantec, komputery w ambasadach co najmniej dziewięciu krajów, w tym Polski, Niemiec, Chin i Belgii.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ft-rosyjski-cyberatak-na-biuro-premiera-ukrainy-i-ukrainskie-ambasady/2s1v0

Udostępnij

Największa na świecie łódź solarna w Grecji

Nauka i Technologie archeologia grecja łódź solarna

Podwodne badania ludzkich osad w jaskini Franchthi w Grecji wesprze katamaran „Turanor PlanerSolar” zasilany energią słoneczną. Na jego pokładzie urządzone zostanie laboratorium. Łódź ma 31 metrów i pływa pod szwajcarską banderą.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16357092/najwieksza-lodz-solarna-przybila-do-greckiego-wybrzeza

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16357092/najwieksza-lodz-solarna-przybila-do-greckiego-wybrzeza