Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Parlament Europejski: dwie siedziby za 114 mln euro

Finanse

Dwie siedziby Parlamentu Europejskiego – w Brukseli i w Strasburgu – kosztują 144 mln euro rocznie, informuje internetowy EurActiv.com, powołując się na Europejski Trybunał Obrachunkowy. Europosłowie, ich asystenci i urzędnicy Europarlamentu urzędują w Brukseli, a do Strasburga wyjeżdżają 12 razy w roku na 4-dniowe sesje. Próby dotychczasowe likwidacji siedziby w Strasburgu napotykały na weto Francji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Tyle-kosztuje-Parlament-Europejski-3175592.html

Udostępnij

KE nie wyklucza rekompensat za rosyjskie embargo

Finanse embargo KE Komisja Europejska rekompensaty dla rolników

Unijne przepisy przewidują taką możliwość, powiedział rzecznik Komisji Europejskiej Frederick Vincent. Według wyliczeń specjalistów w wyniku embarga na owoce i warzywa polscy producenci i eksporterzy stracą w tym roku około 500 mln zł.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/466023,embargo-ke-nie-wyklucza-rekompensat-dla-polskich-rolnikow.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/466023,embargo-ke-nie-wyklucza-rekompensat-dla-polskich-rolnikow.html