Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Upały: lasy znów będą płonąć

Nieistotne

Duże zagrożenie pożarowe panuje w lasach woj. pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego, w reszcie kraju zagrożenie jest małe, ale może wzrosnąć w wyniku upałów. Do końca lipca w lasach w całej Polsce wybuchło w tym roku prawie 3700 pożarów. Po Portugalii i Hiszpanii nasz kraj jest na trzecim miejscu w Europie pod względem częstotliwości pożarów w lasach. Rocznie na ochronę przeciwpożarową i na walkę z ogniem Lasy Państwowe wydają 90 mln zł.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1034079,title,Duze-zagrozenie-pozarowe-w-lasach-min-Pomorza-i-Wielkopolski,wid,16793650,wiadomosc.html

Udostępnij

Pół miliona osób w tym roku na przystanku Woodstok

Nieistotne kostrzyn przystanek woodstok

Koncerty dla nich zagrało ponad 70 zespołów. Poza tym odbyło się wiele imprez niemuzycznych. Przystanek Woodstock skończył się około godziny trzeciej ostatniej nocy koncertem niemieckiego zespołu The Bosshoss. Policja zanotowała ponad 100 drobnych spraw, najpoważniejsze to 27 zgłoszeń kradzieży mienia i dokumentów oraz 76 przypadków posiadania narkotyków.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75475,16405424,_Woodstock_nie_musi_bronic_sie_muzyka____Jechac__Tylko.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75475,16405424,_Woodstock_nie_musi_bronic_sie_muzyka____Jechac__Tylko.html