Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Światowe media o akcji „Jedz jabłka, postaw się Putinowi”

Nieistotne

Gazety, telewizje i portale informacyjne z całego świata, m.in. z Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Australii, Niemiec i USA opowiadają o polskiej spontanicznej akcji „Postaw się Putinowi – jedz jabłka i pij cydr #jedzjabłka”. „Polacy odpowiadają z humorem na rosyjskie embargo” – pisze hiszpański dziennik „El Mundo”, australijski kanał telewizyjny CBC przytacza tweeta: „Jedno jabłko dziennie będzie trzymać Putina z daleka”, niemiecki „Deutsche Welle” podaje, że do akcji dołączają dziennikarze, politycy i celebryci, o akcji piszą też amerykański portal „Yahoo News”, francuskie wydanie „Huffington Post”, telewizja TVinfor i portal „20minutes” i dziesiątki, jeśli nie setki innych mediów.
W 2013 roku Polska wyeksportowała do Rosji ponad 804 tysięcy ton produktów z sektora owoców i warzyw o wartości blisko 336 milionów euro. Straty wynikające z wprowadzonego przez Rosję embarga mogą wynieść około 500 milionów euro.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://londynek.net/wiadomosci/Swiat+zaintrygowany+jablkowym+protestem+Polakow+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=23860

Udostępnij

Oddadzą bagaże pasażerów zestrzelonego samolotu

Nieistotne bagaże malezyjski samolot separatyści zestrzelenie

Separatyści zgodzili się wczoraj oddać osobiste rzeczy pasażerów zestrzelonego 17 lipca malezyjskiego boeinga. Rzeczy zabrane z miejsca upadku samolotu zmagazynowane są w dwóch wagonach kolejowych na kontrolowanej przez nich stacji Torez w obwodzie donieckim. Przedstawiciele separatystów zadeklarowali zwrot bagaży w czasie spotkania grupy kontaktowej ds. kryzysu ukraińskiego w stolicy Białorusi Mińsku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1192600,Bialorus-ustalono-ze-separatysci-w-ciagu-dwoch-dni-oddadza-rzeczy-ofiar-MH17

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1192600,Bialorus-ustalono-ze-separatysci-w-ciagu-dwoch-dni-oddadza-rzeczy-ofiar-MH17