Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Amazon płaci 12,50 zł we Wrocławiu i 13,00 zł w Poznaniu

Finanse

To wynagrodzenie brutto za godzinę przewidziane dla pracowników centrów logistycznych pod Wrocławiem i pod Poznaniem. Przy 40 godzinowym tygodniu pracy daje to nieco ponad 2000 zł brutto. Dodatkowo pracownik może dostać do 15 proc. premii, jest ubezpieczony na życie i ma zapewnioną opiekę zdrowotną opłaconą przez firmę. Płaca minimalna w Polsce wynosi w tym roku 1680 zł. W ubiegłym roku strajkowali pracownicy centrów Amazonu w Niemczech żądając wyższych stawek, które tam wynosiły od 10 do 12 euro.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Tyle-Amazon-bedzie-placil-Polakom-7216976.html

Udostępnij

Piramida finansowa Emgoldex bezkarnie bierze po 540 euro

Finanse Komisja Nadzoru Finansowego piramida finansowa Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów złoto

obiecując za to sztabkę złota wartości 7 tys. euro, jeśli nakłoni się dwie inne osoby do wpłacenia. W rzeczywistości sztabkę dostanie ten, kto wpłaci, nakłoni dwóch naiwnych, którzy nakłonią po dwóch naiwnych, itd., aż w piramidzie znajdzie się trzydzieści osób. Każda z tych osób też może dostać sztabkę za 7 tys. euro, jeżeli itd… Emgoldeks zarejestrowany jest w Dubaju, ma tam wyłącznie skrytkę pocztową, drugą ma w Amsterdamie. Nie ma pracowników, zarządu, siedziby. Działalność piramidy badają Komisja Nadzoru Finansowego oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, ale oszuści wciąż szukają i znajdują naiwnych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3522881,emgoldex-bezkarne-ekspert-prokuratura-sie-zainteresuje-kiedy-bedzie-za-pozno,2,id,t,sa.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3522881,emgoldex-bezkarne-ekspert-prokuratura-sie-zainteresuje-kiedy-bedzie-za-pozno,2,id,t,sa.html