Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Komisja Europejska: państwo może dofinansować PLL LOT

Polska

Rząd Polski nie złamie unijnego prawa jeśli dofinansuje Polskie Linie Lotnicze LOT kwotą nie przekraczającą 200 mln euro, zdecydowała dziś KE. LOT przedstawił w Brukseli plan restrukturyzacji, który zakłada odzyskanie rentowności w 2015 roku. Gdyby KE nie zgodziła się na dofinansowanie, Lot musiałby zwrócić otrzymane już z budżetu 400 mln zł.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-ke-godzi-sie-na-pomoc-publiczna-dla-lot-u,nId,1476410

Udostępnij

IPN: poszukiwania mogił ofiar komunizmu będą wznowione

Polska ekshumacja instytut pamięci narodowej urząd bezpieczeństwa zbrodnie komunistów

Zdementował informacje mediów, że prace nad poszukiwaniem miejsc ukrywania zwłok ludzi zamordowanych przez komunistów nie zostaną wznowione prezes Instytutu Pamięci Narodowej dr Łukasz Kamiński. Już we wrześniu rozpoczną się ponownie prace na Łączce Cmentarza Wojskowego w Warszawie, gdzie w latach 1948-1956 bezpieka ukrywała zwłoki zamordowanych żołnierzy powojennego podziemia niepodległościowego. Będzie to drugi etap poszukiwań. Warunkiem zakończenia prac ekshumacyjnych jest zmiana przepisów, bo obecnie nie pozwalają na nie groby z lat osiemdziesiątych nad miejscem ukrycia ciał.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1188905,Poszukiwania-ofiar-komunizmu-beda-wznowione-we-wrzesniu

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1188905,Poszukiwania-ofiar-komunizmu-beda-wznowione-we-wrzesniu