Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Hamas zgodził się na nowy 24 godzinny rozejm

Świat

Przedłużenie rozejmu w Strefie Gazy o 24 godziny ogłosił dziś rano Izrael, Hamas, który kontroluje Gazę odrzucił rozejm i zaatakował rakietami terytorium Izraela. Wczesnym popołudniem rzecznik Hamasu Sami Abu Zuhri nieoczekiwanie oznajmił, że jego organizacja zgadza się na 24 godzinny rozejm humanitarny.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-hamas-zgodzil-sie-na-rozejm-humanitarny,nId,1475463

Udostępnij

Ukraina: Mer Krzemieńczuka Ołeh Babajew zastrzelony

Świat ukraina zamach

Nieznani sprawcy zastrzelili w sobotę mera Krzemieńczuka Ołeha Babajewa. Dom mera Lwowa Andrija Sadowego został ostrzelany w nocy z piątku na sobotę z granatnika przeciwpancernego. Ołeh Babajew został zabity trzema strzałami z samochodu przejeżdżającego koło jego domu. Andrija Sadowego nie bylo w domu, kiedy nocą pocisk przeciwczołgowy „Mucha” uszkodził dach i okna budynku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3519761,ukraina-mer-krzemienczuka-oleh-babajew-zastrzelony-na-ulicy-ostrzelano-tez-dom-mera-lwowa,id,t.html?cookie=1

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3519761,ukraina-mer-krzemienczuka-oleh-babajew-zastrzelony-na-ulicy-ostrzelano-tez-dom-mera-lwowa,id,t.html?cookie=1