Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Hamas zgodził się na nowy 24 godzinny rozejm

Świat

Przedłużenie rozejmu w Strefie Gazy o 24 godziny ogłosił dziś rano Izrael, Hamas, który kontroluje Gazę odrzucił rozejm i zaatakował rakietami terytorium Izraela. Wczesnym popołudniem rzecznik Hamasu Sami Abu Zuhri nieoczekiwanie oznajmił, że jego organizacja zgadza się na 24 godzinny rozejm humanitarny.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-hamas-zgodzil-sie-na-rozejm-humanitarny,nId,1475463

Udostępnij

Ukraina: Mer Krzemieńczuka Ołeh Babajew zastrzelony

Świat ukraina zamach

Nieznani sprawcy zastrzelili w sobotę mera Krzemieńczuka Ołeha Babajewa. Dom mera Lwowa Andrija Sadowego został ostrzelany w nocy z piątku na sobotę z granatnika przeciwpancernego. Ołeh Babajew został zabity trzema strzałami z samochodu przejeżdżającego koło jego domu. Andrija Sadowego nie bylo w domu, kiedy nocą pocisk przeciwczołgowy „Mucha” uszkodził dach i okna budynku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3519761,ukraina-mer-krzemienczuka-oleh-babajew-zastrzelony-na-ulicy-ostrzelano-tez-dom-mera-lwowa,id,t.html?cookie=1

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3519761,ukraina-mer-krzemienczuka-oleh-babajew-zastrzelony-na-ulicy-ostrzelano-tez-dom-mera-lwowa,id,t.html?cookie=1