Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Rosja straciła kontrolę nad satelitą badawczym

Nauka i Technologie

Przestał reagować na polecenia z Ziemi silnik rosyjskiego satelity Foton M4 wystrzelonego przed tygodniem. Pozostałe systemy działają. Satelita niesie na pokładzie gekony, muszki owocówki, grzyby i nasiona roślin, które miały być badane w warunkach braku grawitacji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://nauka.money.pl/artykul/rosja-stracila-kontrole-nad-waznym-satelita,174,0,1588654.html

Udostępnij

Google: wystandaryzować człowieka

Nauka i Technologie człowiek idealny googlex standaryzacja

Jak powinien wyglądać człowiek o idealnym zdrowiu, określić chce dr Andrew Conrad z zespołem badaczy liczącym prawie setkę ekspertów z fizjologii, biochemii, biologii molekularnej, fotografii i optyki. Realizowany przez Google X (dział naukowo-rozwojowy Googla) – projekt o nazwie „Baseline Study” przewiduje przebadanie genetyczne tysięcy osób i na podstawie wyników zbudowanie modelu idealnego człowieka.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.chip.pl/news/wydarzenia/nauka-i-technika/2014/07/google-chce-namalowac-czlowieka-idealnego

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.chip.pl/news/wydarzenia/nauka-i-technika/2014/07/google-chce-namalowac-czlowieka-idealnego