Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Google: wystandaryzować człowieka

Nauka i Technologie

Jak powinien wyglądać człowiek o idealnym zdrowiu, określić chce dr Andrew Conrad z zespołem badaczy liczącym prawie setkę ekspertów z fizjologii, biochemii, biologii molekularnej, fotografii i optyki. Realizowany przez Google X (dział naukowo-rozwojowy Googla) – projekt o nazwie „Baseline Study” przewiduje przebadanie genetyczne tysięcy osób i na podstawie wyników zbudowanie modelu idealnego człowieka.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.chip.pl/news/wydarzenia/nauka-i-technika/2014/07/google-chce-namalowac-czlowieka-idealnego

Udostępnij

Cyberwojna trwa na Ukrainie

Nauka i Technologie cyberwojna rosja ukraina

Na razie, pisze portal Defence24, cyberwojna na Ukrainie ogranicza się do dezinformacji opinii publicznej oraz uczestników walk. Portal podaje konkretne przykłady ataków za pośrednictwem Internetu oraz sieci komórkowych. Celem ataków są media, walczące pododdziały oraz pojedyncze osoby. Atakowane są nie tylko instytucje utworzone przez rządy Ukrainy i Rosji, ale też prywatni ludzie. Dotąd, zauważa Defence25, nie było jeszcze ataków, które niosłyby fizyczne skutki, na przykład w postaci zniszczeń.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.defence24.pl/blog_otwarcie-nowego-frontu-cyberwojna-na-ukrainie

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.defence24.pl/blog_otwarcie-nowego-frontu-cyberwojna-na-ukrainie