Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Prokurator Seremet: immunitet nie przerywa śledztwa

Polska

Prokuratorzy i agenci CBA nie złamali prawa przeszukując pomieszczenia posłów Jana Burego i Zbigniewa Rynasiewicza, oświadczył w Sejmie Prokurator Generalny Andrzej Seremet. Posłom domagającym się szczegółowych informacji odpowiedział, że „informacja na temat działań wobec szefa klubu PSL Jana Burego obejmuje te okoliczności, na których ujawnienie zgodę wyrazili prokuratorzy prowadzący śledztwo i musi uwzględniać interes śledztwa”. Prokurator Seremet wyjaśniał w Sejmie wydarzenia z 10 lipca. Na polecenie prokuratury funkcjonariusze CBA przeszukali wtedy wtedy biuro poselskie, mieszkanie, mieszkanie rodziców oraz pokój w hotelu poselskim szefa Klubu PSL Jana Burego. W tym samym czasie zrewidowali lokale posła PO Zbigniewa Rynasiewicza.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_www.pap.pl&_PageID=1&s=infopakiet&dz=kraj&idNewsComp=&filename=&idnews=172565&data=&status=biezace&_CheckSum=1714968408

Udostępnij

Oskarżyciele Polski czekają na procesy o terroryzm

Polska europejski trybunał praw czlowieka guantanamo islamscy terroryści więzienia cia

Dowodem przeciwko Polsce w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu były zeznania dwóch mężczyzn podejrzanych o terroryzm. Obydwaj czekają w więzieniu w Guantanamo na procesy. Obydwaj twierdzą, że na przełomie 2002 i 2003 r. byli więzieni w tajnym ośrodku CIA w Polsce i byli tam torturowani. Pierwszy z nich to 49-letni Saudyjczyk Abd al-Rahim al-Nashiri, zatrzymany w Dubaju w 2002 r., członek Al-Kaidy od roku 1998, oskarżany o planowanie kilkunastu zamachów terrorystycznych. Drugi, 43-letni Abu Zubajda został aresztowany w Pakistanie w marcu 2002 roku, oskarżony między innymi o organizowanie serii zamachów na amerykańskie i izraelskie placówki w Jordanii w 1999 roku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/kim-sa-wiezniowie-ktorzy-wygrali-z-polska,452975,s.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/kim-sa-wiezniowie-ktorzy-wygrali-z-polska,452975,s.html