Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

NASA opublikowała zdjęcie Morza Bałtyckiego z Kosmosu

Nauka i Technologie

Zdjęcie wykonali astronauci 15 czerwca 2014 roku o 20:03:48 czasu polskiego, kiedy stacja kosmiczna znajdowała się 406 kilometrów nad granicą Białorusi i Ukrainy. Międzynarodową Stację Kosmiczną można w tym tygodniu zobaczyć z Polski wcześnie rano.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75476,16370094,Zobacz_polskie_Wybrzeze_z_kosmosu.html

Udostępnij

Pierwsze seryjne auto z takim systemem bezpieczeństwa

Nauka i Technologie system bezpieczństwa volvo xc90

Elektroniczne systemy zabezpieczające przed wypadnięciem z drogi oraz zapobiegające kolizjom czołowym zastosowane zostały w nowym modelu Volvo XC90. Według producenta będzie to pierwszy na rynku seryjny samochód wyposażony w takie systemy. Auto wyposażone będzie w kilkanaście innych elektronicznych systemów bezpieczeństwa.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://superauto24.se.pl/auto/wiemy-wiecej-o-volvo-xc90-nowy-suv-bedzie-bezpieczny-jak-nigdy-dotad-wideo_413454.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://superauto24.se.pl/auto/wiemy-wiecej-o-volvo-xc90-nowy-suv-bedzie-bezpieczny-jak-nigdy-dotad-wideo_413454.html