Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Rosja domaga się uczestnictwa w komisji lotniczej

Nieistotne

Eksperci MAK gotowi są wziąć udział w pracach międzynarodowej komisji napisała do Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego ( ICAO) szefowa moskiewskiego Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego (MAK) Tatiana Anodina. Zapewniła, że MAK ma olbrzymie doświadczenie w badaniu wypadków i oświadczyła, że regionalna organizacja taka jak MAK ma prawo brać udział w dochodzeniu. Żądanie udziału Rosji w badaniach zestrzelonego samolotu wysunął też prezydent Putin.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-mak-chce-wyjasniac-katastrofe-boeinga-777,nId,1472094

Udostępnij

W trzech śledztwach pojawia się osoba posła Jana Burego

Nieistotne CBA jan bury prokuratura psl

Podejrzenia i oskarżenia wobec posła PSL Jana Burego ujawnia w dzisiejszym numerze „Newsweek”. Według tygodnika nazwisko Jana Burego pojawia się w trzech prokuratorskich śledztwach rozsianych po całej Polsce. Na dokładkę posłem interesuje się CBA prowadzące w jego sprawie tzw. operacyjne rozpracowanie 5/2012/RZ o kryptonimie „Transza”.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://polska.newsweek.pl/jan-bury-posel-psl-i-jego-sprawa-w-cba-oraz-prokuraturze-newsweek-pl,artykuly,344081,1.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://polska.newsweek.pl/jan-bury-posel-psl-i-jego-sprawa-w-cba-oraz-prokuraturze-newsweek-pl,artykuly,344081,1.html