Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Szefowie europejskich rządów naciskają prezydenta Putina

Świat

Prezydent Francji Francois Hollande rozmawiając z prezydentem Rosji Władimirem Putinem zagroził kolejnymi sankcjami, podobnie jak kanclerz Niemiec Angela Merkel, która w niedzielę wieczorem też rozmawiała z Władimirem Putinem. Premier Wielkiej Brytanii David Cameron zagroził, że wobec rosyjskiej bezczynności w sprawie malezyjskiego samolotu już we wtorek szefowie dyplomacji UE mogą podjąć decyzję o zaostrzeniu sankcji wobec Moskwy. Jutro w Brukseli spotykają się szefowie dyplomacji unijnych państw. Angela Merkel, Francois Hollande i David Cameron ustalili, że jeśli Moskwa nie zmieni postawy, konieczne będzie wprowadzenie kolejnych sankcji przeciw Rosji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1182427,Beda-nowe-sankcje-Przywodcy-UE-groza-Putinowi

Udostępnij

Zestrzelili samolot, zabitych wzięli za zakładników

Świat malezyjski samolot separatyści ukraina zakłądnicy zestrzelenie

Międzynarodowi eksperci zostaną dopuszczeni do miejsca tragedii tylko wtedy, kiedy Kijów przerwie operację przeciw separatystom, oświadczył samozwańczy wicepremier Donieckiej Republiki Ludowej Andriej Purgin. Prawie 400 ukraińskich ratowników Państwowej Służby ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy przeszukuje obszar 34 kilometrów kwadratowych, na który spadła większość fragmentów samolotu. Dotarli do zwłok 196 osób; w zestrzelonym samolocie zginęło o 87 osób więcej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wwwwww.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,18077,problem-z-zabezpieczeniem-miejsca-katastrofy.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wwwwww.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,18077,problem-z-zabezpieczeniem-miejsca-katastrofy.html