Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Szefowie europejskich rządów naciskają prezydenta Putina

Świat

Prezydent Francji Francois Hollande rozmawiając z prezydentem Rosji Władimirem Putinem zagroził kolejnymi sankcjami, podobnie jak kanclerz Niemiec Angela Merkel, która w niedzielę wieczorem też rozmawiała z Władimirem Putinem. Premier Wielkiej Brytanii David Cameron zagroził, że wobec rosyjskiej bezczynności w sprawie malezyjskiego samolotu już we wtorek szefowie dyplomacji UE mogą podjąć decyzję o zaostrzeniu sankcji wobec Moskwy. Jutro w Brukseli spotykają się szefowie dyplomacji unijnych państw. Angela Merkel, Francois Hollande i David Cameron ustalili, że jeśli Moskwa nie zmieni postawy, konieczne będzie wprowadzenie kolejnych sankcji przeciw Rosji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1182427,Beda-nowe-sankcje-Przywodcy-UE-groza-Putinowi

Udostępnij

Zestrzelili samolot, zabitych wzięli za zakładników

Świat malezyjski samolot separatyści ukraina zakłądnicy zestrzelenie

Międzynarodowi eksperci zostaną dopuszczeni do miejsca tragedii tylko wtedy, kiedy Kijów przerwie operację przeciw separatystom, oświadczył samozwańczy wicepremier Donieckiej Republiki Ludowej Andriej Purgin. Prawie 400 ukraińskich ratowników Państwowej Służby ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy przeszukuje obszar 34 kilometrów kwadratowych, na który spadła większość fragmentów samolotu. Dotarli do zwłok 196 osób; w zestrzelonym samolocie zginęło o 87 osób więcej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wwwwww.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,18077,problem-z-zabezpieczeniem-miejsca-katastrofy.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wwwwww.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,18077,problem-z-zabezpieczeniem-miejsca-katastrofy.html