Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

W trzech śledztwach pojawia się osoba posła Jana Burego

Nieistotne

Podejrzenia i oskarżenia wobec posła PSL Jana Burego ujawnia w dzisiejszym numerze „Newsweek”. Według tygodnika nazwisko Jana Burego pojawia się w trzech prokuratorskich śledztwach rozsianych po całej Polsce. Na dokładkę posłem interesuje się CBA prowadzące w jego sprawie tzw. operacyjne rozpracowanie 5/2012/RZ o kryptonimie „Transza”.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://polska.newsweek.pl/jan-bury-posel-psl-i-jego-sprawa-w-cba-oraz-prokuraturze-newsweek-pl,artykuly,344081,1.html

Udostępnij

Ponad 350 psów ratowników pilnuje kąpiących się na włoskich plażach

Nieistotne pies ratownik włochy

Plażowicze wypoczywający we Włoszech mogą czuć się bezpieczni. Tego lata na plażach czuwają labradory, nowofundlandczyki, golden retrievery, rzadziej psy innych ras. Szkolone we Włoskiej Szkole Psów Ratowników (Sics) nie boją się fal ani zimnej wody. Potrafią dostrzec osoby, które mają kłopoty w wodzie szybciej niż ludzie. Pracują nie tylko na plażach, ale też na łodziach Straży Przybrzeżnej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ponad-350-psow-ratownikow-czuwa-na-plazach,nId,1471809

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ponad-350-psow-ratownikow-czuwa-na-plazach,nId,1471809