Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Polak wygrał 14 etap Tour de France

Nieistotne

Zwyciężył dzień po zajęciu drugiego miejsca na 13 etapie Rafał Majka, polski kolarz jadący w grupie Tinkoff-Saxo. Wyprzedził o 24 sekundy Włocha Vincenco Nibalego (Astana) i o 26 trzeciego na mecie liczącego 177 km etapu z Grenoble do Risoul Francuza Thibaut Pinota (FDJ). Majka nie jest liderem swojej grupy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16106036/majka-najszybszy-na-etapie-tour-de-france-jak-jaskula-21-lat-temu

Udostępnij

Oświadczenie ministrów spraw zagranicznych

Nieistotne malezyjski samolot mnister spraw zagranicznych zestrzelenie

„Jesteśmy wstrząśnięci tragiczną katastrofą samolotu MH-17 linii Malaysian Airlines” – napisali ministrowie spraw zagranicznych Polski, Francji i Niemiec. „Składamy wyrazy najgłębszego współczucia tym, którzy w tym strasznym wypadku stracili swoich bliskich, przyjaciół i kolegów”. Oświadczenie w sprawie zestrzelenia malezyjskiego samolotu podpisali dziś minister spraw zagranicznych Polski Radosław Sikorski, Niemiec Frank-Walter Steinmeier oraz Francji – Laurent Fabius. Ministrowie zaapelowali o zawieszenie broni w tym kraju i rozpoczęcie dialogu przez strony konfliktu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wspolne-oswiadczenie-szefow-msz-jestesmy-wstrzasnieci-tragiczna-katastrofa-samolotu,451396,s.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wspolne-oswiadczenie-szefow-msz-jestesmy-wstrzasnieci-tragiczna-katastrofa-samolotu,451396,s.html