Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Polak wygrał 14 etap Tour de France

Nieistotne

Zwyciężył dzień po zajęciu drugiego miejsca na 13 etapie Rafał Majka, polski kolarz jadący w grupie Tinkoff-Saxo. Wyprzedził o 24 sekundy Włocha Vincenco Nibalego (Astana) i o 26 trzeciego na mecie liczącego 177 km etapu z Grenoble do Risoul Francuza Thibaut Pinota (FDJ). Majka nie jest liderem swojej grupy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16106036/majka-najszybszy-na-etapie-tour-de-france-jak-jaskula-21-lat-temu

Udostępnij

Oświadczenie ministrów spraw zagranicznych

Nieistotne malezyjski samolot mnister spraw zagranicznych zestrzelenie

„Jesteśmy wstrząśnięci tragiczną katastrofą samolotu MH-17 linii Malaysian Airlines” – napisali ministrowie spraw zagranicznych Polski, Francji i Niemiec. „Składamy wyrazy najgłębszego współczucia tym, którzy w tym strasznym wypadku stracili swoich bliskich, przyjaciół i kolegów”. Oświadczenie w sprawie zestrzelenia malezyjskiego samolotu podpisali dziś minister spraw zagranicznych Polski Radosław Sikorski, Niemiec Frank-Walter Steinmeier oraz Francji – Laurent Fabius. Ministrowie zaapelowali o zawieszenie broni w tym kraju i rozpoczęcie dialogu przez strony konfliktu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wspolne-oswiadczenie-szefow-msz-jestesmy-wstrzasnieci-tragiczna-katastrofa-samolotu,451396,s.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wspolne-oswiadczenie-szefow-msz-jestesmy-wstrzasnieci-tragiczna-katastrofa-samolotu,451396,s.html