Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Separatyści usiłują wywieźć do Rosji wyrzutnię rakiet

Świat

Separatyści starają się wywieźć do Rosji wyrzutnię rakiet Buk, z której prawdopodobnie strącono Boeinga 777 malezyjskich linii lotniczych, informuje minister spraw wewnętrznych Ukrainy Arsen Awakow. Dowodem ma być nagranie wideo, na którym widać wyrzutnię rakiet wiezioną w kierunku rosyjskiej granicy przez miejscowość Krasnodyn. Według ministra zostało zarejestrowane dziś o 4.50 nad ranem.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/458551/Separatysci-wywoza-wyrzutnie-Buk-do-Rosji-WIDEO/

Udostępnij

Izraelski żołnierz i 24 Palestyńczyków zginęło w strefie Gazy

Świat hamas Izrael strefa gazy wojska lądowe

Zginęli w pierwszą noc lądowej operacji rozpoczętej wczoraj przez armię izraelską po trwających od 8 lipca lotniczych bombardowaniach. Wojska Izraela mają zlikwidować sieć podziemnych tuneli organizacji Hamas, żeby uniemożliwić jej atakowanie rakietami terytorium Izraela. Premier Izraela Benjamin Netanjahu zapowiedział dziś, że jest gotowy „znacznie poszerzyć” ofensywę lądową w Strefie Gazy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75477,16342654,Nie_zyje_24_Palestynczykow_i_izraelski_zolnierz__Minela.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75477,16342654,Nie_zyje_24_Palestynczykow_i_izraelski_zolnierz__Minela.html