Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Silvio Berlusconi został uniewinniony w procesie apelacyjnym

Nieistotne

Sąd pierwszej instancji skazał go przed rokiem na na siedem lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz piastowania urzędów publicznych. Został oskarżony o nadużywanie władzy i korzystanie z prostytucji nieletnich cztery lata temu, kiedy korzystając z władzy premiera kazał wypuścić z aresztu siedemnastoletnią Marokankę, stałą bywalczynię przyjęć w jego rezydencji pod Mediolanem.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/11,1126756-Berlusconi-niewinny-w-sprawie-Ruby.html

Udostępnij

Warren Buffet odda 99 proc. majątku na cele charytatywne

Nieistotne buffet dobroczynność miliarder

Czwarty człowiek na liście najbogatszych oddał w tym roku kilku fundacjom prowadzącym działalność dobroczynną 2,8 mld dolarów ze swojego majątku wartego około 66 miliardów. Buffet przekazuje wielkie sumy na dobroczynność od 2006 roku. Wtedy też zapowiedział, że odda na te cele 99 proc. majątku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16060775/miliarder-rozdaje-majatek-buffet-oddal-prawie-3-mld-dolarow

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16060775/miliarder-rozdaje-majatek-buffet-oddal-prawie-3-mld-dolarow