Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Google wyszukują, tym razem luk w programach

Nauka i Technologie

Szukać w programach internetowych luk, które umożliwiają nieuczciwe ich wykorzystywanie będą najlepsi hakerzy zatrudnieni przez Google w ramach Projektu Zero. Znalazłszy lukę Google informować będzie o niej autorów programu, żeby ci mogli ją naprawić. Jeśli nie uczynią tego w ciągu trzech miesięcy, ostrzega Google, informacje o luce zostaną ujawnione.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://technologia.dziennik.pl/internet/artykuly/464611,projekt-zero-po-co-google-zatrudnia-najlepszych-hakerow.html

Udostępnij

Blisko dwumetrowy żelazny meteoryt na Marsie

Nauka i Technologie couriosity mars upadek meteorytu

Odkrył go marsjański łazik Curiosity. Meteorytowi astronomowie nadali nazwę „Lebanon” (po polsku „Liban”). Po tym odkryciu badacze przeanalizowali zdjęcia z Marsa przesłane przez łazik i znaleźli kolejny meteoryt, który zyskał nazwę „Lebanon B”. Są to pierwsze meteoryty znalezione na Marsie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/meteoryty-na-marsie-wpadly-w-oko-curiosity,128210,1,0.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/meteoryty-na-marsie-wpadly-w-oko-curiosity,128210,1,0.html