Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

660 podejrzanych o pedofilię zatrzymała brytyjska policja

Nieistotne

Wśród podejrzanych są lekarze, nauczyciele, pracownicy opieki społecznej czy byli oficerowie policji, poinformowała dziś Państwowa Agencja do Spraw Przestępczości (NCA). Tajna operacja przeciw pedofilii trwała ponad pół roku. Część osób, które rozpoczynały od publikowania nieprzyzwoitych treści z udziałem dzieci, kończyły na bezpośrednim krzywdzeniu nieletnich.  napisał w oświadczeniu wicedyrektor NCA Phil Gormley.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/tajna-operacja-przeciwko-pedofilom-660-osob-zatrzymanych,450426.html

Udostępnij

Niemcy: 338 mln euro zapłacą za zmowę wytwórcy kiełbas

Nieistotne kara kiełbasa Niemcy zmowa cenowa

Zmowę cenową zawarło 21 firm produkujących kiełbasy na rynek niemiecki oraz 33 małych prywatnych przedsiębiorców, stwierdził tamtejszy urząd antymonopolowy i ukarał finansowo uczestników zmowy. Urząd ustalił, że producenci podnosili i ustalali ceny od 2003 roku. Po zawiadomieniu o zmowie przez anonimowego informatora, Jedenaście firm przyznało się do winy i zgodziło na współpracę z urzędem.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16047351/niemcy-338-mln-euro-kary-za-zmowe-cenowa-producentow-kielbas

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16047351/niemcy-338-mln-euro-kary-za-zmowe-cenowa-producentow-kielbas