Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

660 podejrzanych o pedofilię zatrzymała brytyjska policja

Nieistotne

Wśród podejrzanych są lekarze, nauczyciele, pracownicy opieki społecznej czy byli oficerowie policji, poinformowała dziś Państwowa Agencja do Spraw Przestępczości (NCA). Tajna operacja przeciw pedofilii trwała ponad pół roku. Część osób, które rozpoczynały od publikowania nieprzyzwoitych treści z udziałem dzieci, kończyły na bezpośrednim krzywdzeniu nieletnich.  napisał w oświadczeniu wicedyrektor NCA Phil Gormley.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/tajna-operacja-przeciwko-pedofilom-660-osob-zatrzymanych,450426.html

Udostępnij

Niemcy: 338 mln euro zapłacą za zmowę wytwórcy kiełbas

Nieistotne kara kiełbasa Niemcy zmowa cenowa

Zmowę cenową zawarło 21 firm produkujących kiełbasy na rynek niemiecki oraz 33 małych prywatnych przedsiębiorców, stwierdził tamtejszy urząd antymonopolowy i ukarał finansowo uczestników zmowy. Urząd ustalił, że producenci podnosili i ustalali ceny od 2003 roku. Po zawiadomieniu o zmowie przez anonimowego informatora, Jedenaście firm przyznało się do winy i zgodziło na współpracę z urzędem.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16047351/niemcy-338-mln-euro-kary-za-zmowe-cenowa-producentow-kielbas

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16047351/niemcy-338-mln-euro-kary-za-zmowe-cenowa-producentow-kielbas