Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Dwóch mężczyzn aresztowanych po katastrofie metra

Świat

Aresztowani, Walerij Baszkatow i jego asystent Jurij Gordow, nadzorowali prace na torach Arbacko-Pokrowskiej linii metra, na której doszło do jego wykolejenia.

Według rosyjskich służb śledczych prace te zostały wykonane nieprawidłowo, co przyczyniło się do spowodowania katastrofy, w której wykoleiły się 3 wagony, zginęły 22 osoby, a ponad 100 zostało rannych. Prokuratorzy nadal prowadzą śledztwo.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/457919/22-zabitych-ponad-100-rannych-Pierwsze-aresztowania-po-wypadku-w-metrze/

Udostępnij

Ukraina: walki i propaganda

Świat polska propaganda rosja separatyści ukraina

Ukraińskie lotnictwo bombardowało Sniżne w obwodzie donieckim powodując śmierć 11 osób, twierdzą rosyjskie media oraz separatyści; to nie były nasze samoloty odpowiadają władze w Kijowie, żaden tego dnia nie wystartował. Nasila się rosyjska akcja propagandowa. Moskwa oskarża Kijów o ataki na Rosję, Ukraina zaprzecza przekonując, że to prowokacja. Moskwa oskarża też ukraińskie wojska rządowe o skrajne okrucieństwa, pierwszy program telewizji rosyjskiej poinformował, że w Słowiańsku ukraińska armia przybiła do krzyża dziecko separatysty, a żonę ciągnęła przywiązaną do czołgu Ostatnio Rosja ogłosiła, że Polska planuje przyłączenie zachodnich obszarów Ukrainy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3019,kryzys-ukrainski

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3019,kryzys-ukrainski