Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Dwóch mężczyzn aresztowanych po katastrofie metra

Świat

Aresztowani, Walerij Baszkatow i jego asystent Jurij Gordow, nadzorowali prace na torach Arbacko-Pokrowskiej linii metra, na której doszło do jego wykolejenia.

Według rosyjskich służb śledczych prace te zostały wykonane nieprawidłowo, co przyczyniło się do spowodowania katastrofy, w której wykoleiły się 3 wagony, zginęły 22 osoby, a ponad 100 zostało rannych. Prokuratorzy nadal prowadzą śledztwo.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/457919/22-zabitych-ponad-100-rannych-Pierwsze-aresztowania-po-wypadku-w-metrze/

Udostępnij

Ukraina: walki i propaganda

Świat polska propaganda rosja separatyści ukraina

Ukraińskie lotnictwo bombardowało Sniżne w obwodzie donieckim powodując śmierć 11 osób, twierdzą rosyjskie media oraz separatyści; to nie były nasze samoloty odpowiadają władze w Kijowie, żaden tego dnia nie wystartował. Nasila się rosyjska akcja propagandowa. Moskwa oskarża Kijów o ataki na Rosję, Ukraina zaprzecza przekonując, że to prowokacja. Moskwa oskarża też ukraińskie wojska rządowe o skrajne okrucieństwa, pierwszy program telewizji rosyjskiej poinformował, że w Słowiańsku ukraińska armia przybiła do krzyża dziecko separatysty, a żonę ciągnęła przywiązaną do czołgu Ostatnio Rosja ogłosiła, że Polska planuje przyłączenie zachodnich obszarów Ukrainy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3019,kryzys-ukrainski

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3019,kryzys-ukrainski