Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Dwóch mężczyzn aresztowanych po katastrofie metra

Świat

Aresztowani, Walerij Baszkatow i jego asystent Jurij Gordow, nadzorowali prace na torach Arbacko-Pokrowskiej linii metra, na której doszło do jego wykolejenia.

Według rosyjskich służb śledczych prace te zostały wykonane nieprawidłowo, co przyczyniło się do spowodowania katastrofy, w której wykoleiły się 3 wagony, zginęły 22 osoby, a ponad 100 zostało rannych. Prokuratorzy nadal prowadzą śledztwo.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/457919/22-zabitych-ponad-100-rannych-Pierwsze-aresztowania-po-wypadku-w-metrze/

Udostępnij

Ukraina: walki i propaganda

Świat polska propaganda rosja separatyści ukraina

Ukraińskie lotnictwo bombardowało Sniżne w obwodzie donieckim powodując śmierć 11 osób, twierdzą rosyjskie media oraz separatyści; to nie były nasze samoloty odpowiadają władze w Kijowie, żaden tego dnia nie wystartował. Nasila się rosyjska akcja propagandowa. Moskwa oskarża Kijów o ataki na Rosję, Ukraina zaprzecza przekonując, że to prowokacja. Moskwa oskarża też ukraińskie wojska rządowe o skrajne okrucieństwa, pierwszy program telewizji rosyjskiej poinformował, że w Słowiańsku ukraińska armia przybiła do krzyża dziecko separatysty, a żonę ciągnęła przywiązaną do czołgu Ostatnio Rosja ogłosiła, że Polska planuje przyłączenie zachodnich obszarów Ukrainy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3019,kryzys-ukrainski

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3019,kryzys-ukrainski