Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Spada i tak małe poparcie dla rządu

Polska

Zadowolenie z tego, że na czele Rady Ministrów stoi Donald Tusk, deklaruje obecnie 29 proc. ankietowanych przez CBOS, przed miesiącem odsetek ten wynosił 34 proc. Niezadowolonych jest 55 proc., przed miesiącem było ich 52 proc. Za przeciwników rządu uważa się 38 proc. badanych, miesiąc temu takie deklaracje składało 36 proc. Badanie przeprowadzono metodą wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo w dniach 3–9 lipca roku na liczącej 943 osoby reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://polska.newsweek.pl/cbos-badanie-lipiec-newsweek-pl,artykuly,343691,1.html

Udostępnij

Wojna o Jana Burego,w PSL-u i w prokuraturze

Polska afera taśmowa CBA jan bury prokuratura psl wprost

„Mam problem Burego, nie? Którego mogę, wiesz, wyjebać w kosmos! (…) Ja muszę go wziąć tutaj (do Sowy&Przyjaciół – red.). Nie bardzo mi się chce pić po prostu, bo pracuję, ale musimy po prostu pogadać, nie? Bo gość (Bury – red.), wiesz, robi dym polityczny, a tak naprawdę chodzi o jego interesy, nie? Tylko i wyłącznie. Albo dostanie, jebnie go w końcu ktoś i tyle, no. Na poważnie. No tyle tylko, że to może rozsypać się koalicja”. Tak mówił o pośle Janie Burym minister skarbu Włodzimierz Karpiński w rozmowie opublikowanej przez tygodnik ”Wprost”. W ostatni czwartek CBA na polecenie prokuratury weszło do biur Jana Burego, w reakcji na to odsunięty lider Waldemar Pawlak próbował zerwać koalicję PO z PSL-em w trakcie głosownia nad dymisją ministra Sienkiewicza.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/457399/Minister-skarbu-Mam-problem-Burego-Koalicja-moze-sie-posypac/

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/457399/Minister-skarbu-Mam-problem-Burego-Koalicja-moze-sie-posypac/