Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Siedmiu rannych, w tym dwóch od rogów w Pampelunie

Nieistotne

Dwie osoby byki pobodły, pięć innych poraniło się w ręce albo głowy w czasie ucieczki w dzisiejszej gonitwie z bykami po ulicach Pampeluny. Gonitwa, ostatnia z ośmiu, zakończyła fiestę ku czci św. Fermina. Każdego roku przez tydzień tysiące poszukujących mocnych wrażeń ludzi wychodzi na ulice Pampeluny, aby na około 850-metrowej trasie wiodącej przez wąskie uliczki miasta uciekać przed bykami. Od 1911 roku – wcześniej statystyk nie było – w biegach z bykami w Pampelunie zginęło 15 osób.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16035238/ostatnia-gonitwa-ulicami-pampeluny-dwoch-mezczyzn-wzietych-na-rogi

Udostępnij

Niemcy mistrzem świata w piłce nożnej

Nieistotne mundial Niemcy piłka nożna wpis czytelnika

Reprezentacja Niemiec pokonała reprezentację Argentyny 1:0 w zakończonych wczoraj Mistrzostwach świata w piłce nożnej. Zwycięską bramkę dla drużyny Niemiec strzelił Mario Goetze w drugiej części dogrywki (w 113 minucie spotkania).

Mistrzostwa świata odbywają się od 1930 roku co cztery lata (z wyjątkiem II Wojny Światowej). To już czwarte mistrzostwo na koncie Niemców. Argentyna wygrała dwukrotnie.

https://www.youtube.com/watch?v=LfQ4rXzeGYQ

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/mundial2014/1,137725,16318991,Mistrzostwa_swiata_w_pilce_noznej_2014__Mascherano_.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/mundial2014/1,137725,16318991,Mistrzostwa_swiata_w_pilce_noznej_2014__Mascherano_.html