Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Coraz więcej rozwodów w Polsce

Nieistotne

Według danych ogłoszonych przez Główny Urząd Statystyczny, najbardziej wzrosła liczba rozwodów wśród małżeństw ze stażem wynoszącym 20 i więcej lat, w 2011 rozpadło się 17,3 tys. związków, trzy razy więcej niż w roku 1999. Rośnie również,choć wolniej liczba rozwodów wśród małżeństw trwających do czterech lat. W 2011 r. rozwiodło się 15,5 tys. takich par – o 52 proc. więcej niż w 1990 roku. W ponad dwóch trzecich przypadków powództwo o rozwód wnoszą kobiety.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/695508,rosnie_liczba_rozwodow_w_polsce_kilkanascie_tysiecy_rocznie.html?

Udostępnij

Premier Turcji będzie kandydował na prezydenta

Nieistotne premier prezydent recep tayyip erdogan turcja wybory

Premier Turcji Tayyip Recep Erdogan, którego rządy wywołały kilkakrotnie fale demonstracji oświadczył, że jeśli wygra w sierpniu wybory prezydenckie, wprowadzi zmiany w konstytucji kraju, aby wzmocnić władzę prezydenta. Erdogan, którego część Turków oskarża o budowanie w Turcji państwa islamskiego, zapowiedział, że jako prezydent dążyć będzie do poszerzenia demokracji, zapewnienia „normalizacji” politycznej i społecznej, poprawy polityki socjalnej i zapewnienia Turcji miejsca wśród dziesięciu najlepszych światowych gospodarek.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/stara-turcja-nalezy-do-przeszlosci-premier-erdogan-chce-nowej,448866,s.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/stara-turcja-nalezy-do-przeszlosci-premier-erdogan-chce-nowej,448866,s.html