Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Trwają naloty na Strefę Gazy

Świat

Ponad 100 osób zostało zabitych w Strefie Gazy, a rannych ponad 500 osób. Lotnictwo izraelskie zaatakowało dotąd ponad tysiąc obiektów należących do Hamasu. Izrael zapowiada też atak sił lądowych. Premier Izraela Benjamin Netanjahu odpowiedział na światowe protesty, że Izrael musi się bronić, bo z terenu Gazy cały czas wystrzeliwane są rakiety. Ostatnie trafiły w Tel Awiw i Aszkelon.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1175332,Strefa-Gazy-w-ogniu-Ponad-100-ofiar-smiertelnych

Udostępnij

Hamas planuje ostrzał lotniska Ben Guriona w Tel Avivie

Świat hamas Izrael lotnisko ben guriona

Ostrzegamy przed lataniem na lotnisko Ben Guriona. Będzie ono naszym celem, bo mieści również bazę wojskową – oznajmił Hamas. Lotnisko Ben Guriona obsługuje niemal wszystkie międzynarodowe loty do Izraela, rocznie przechodzi przez nie 14 mln pasażerów. Według przedstawicieli lotniska skuteczne ataki są praktycznie wykluczone. Rakiety Hamasu to prymitywne urządzenia, bardzo niecelne, a lotnisko jest chronione przez system przeciwrakietowy Iron Dome, dotąd skutecznie niszczący palestyńskie rakiety.
http://www.youtube.com/watch?v=uRaXcln6ml0

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/hamas-ostrzega-zeby-nie-latac-do-izraela-chce-ostrzelac-glowne-lotnisko,448651.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/hamas-ostrzega-zeby-nie-latac-do-izraela-chce-ostrzelac-glowne-lotnisko,448651.html