Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Premier Turcji będzie kandydował na prezydenta

Nieistotne

Premier Turcji Tayyip Recep Erdogan, którego rządy wywołały kilkakrotnie fale demonstracji oświadczył, że jeśli wygra w sierpniu wybory prezydenckie, wprowadzi zmiany w konstytucji kraju, aby wzmocnić władzę prezydenta. Erdogan, którego część Turków oskarża o budowanie w Turcji państwa islamskiego, zapowiedział, że jako prezydent dążyć będzie do poszerzenia demokracji, zapewnienia „normalizacji” politycznej i społecznej, poprawy polityki socjalnej i zapewnienia Turcji miejsca wśród dziesięciu najlepszych światowych gospodarek.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/stara-turcja-nalezy-do-przeszlosci-premier-erdogan-chce-nowej,448866,s.html

Udostępnij

Sejm odrzucił wniosek o wotum nieufności dla rządu

Nieistotne rząd Sejm wotum nieufności

Sejm odrzucił dziś wniosek PiS o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Donalda Tuska. Wśród posłów koalicyjnego PSL-u pojawiły się różnice zdań co do wotum nieufności dla ministra Sienkiewicza. Dwukrotnie wnioskowano o przerwę i zwołanie Konwentu Seniorów. Głosowało 451 posłów, za było 155, przeciw – 236, wstrzymało się 60. Wniosek o konstruktywne wotum nieufności musi poprzeć większość ustawowej liczby posłów, czyli 231.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16004336/koalicja-obronila-rzad-nie-ma-zgody-w-psl-co-do-glosowania-nad-sienkiewiczem

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/16004336/koalicja-obronila-rzad-nie-ma-zgody-w-psl-co-do-glosowania-nad-sienkiewiczem