Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Separatyści nie chcą rozmawiać, Rosjanie utrudniają

Świat

Rosja wielokrotnie odrzucała propozycje Kijowa co do miejsc, gdzie mogłyby się odbyć rozmowy w sprawie zawieszenia broni na wschodzie kraju, powiedział prezydent Ukrainy Petro Poroszenko wiceprezydentowi USA Joe Bidenowi. Wiceprezydent powiedział, że Stany Zjednoczone w rozmowach z międzynarodowymi partnerami podkreślają konieczność pociągnięcia Rosji do odpowiedzialności za nieustające wspieranie separatystów. Wczoraj rząd w Kijowie zaproponował, by rozmowy z przedstawicielami Ukrainy, Rosji, OBWE i prorosyjskich separatystów odbywały się przez Skype’a, jeśli spotkanie się osobiście będzie niemożliwe. Skłonienia separatystów do rozmów domagali się wczoraj telefonicznie od prezydenta Rosji Włodzimierza Putina prezydent Francji Francois Hollande i kanclerz Niemiec Angela Merke
http://www.youtube.com/watch?v=qYjZi45NdBA

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1174701,Prezydent-Ukrainy-Rosja-utrudnia-nawiazanie-rozmow-z-separatystami

Udostępnij

Ukraina: porwania, tortury, pobicia

Świat porwania separatyści tortury ukraina

W ciągu trzech ostanich miesięcy brutalnie bito, albo torturowano na Ukrainie dziennikarzy, aktywistów i demonstrantów, twierdzi Amnesty International. Przedstawiciel AI Denis Kriwoszejew powiedział, że większości porwań dokonują uzbrojeni separatyści, a ich ofiary są bite i torturowane. Są też dowody świadczące o stosowaniu takich praktyk – choć nie tak często – przez siły rządowe.
AI ma listę z nazwiskami 100 uwięzionych cywilów. ONZ informuje o 222 porwaniach na wschodzie Ukrainy, a ukraińskie MSW o 500 porwaniach w ciągu ostatnich 3 miesięcy.
https://www.youtube.com/watch?v=khKdP9V0Dp0

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15992964/bicie-porwania-tortury-raport-amnesty-international-o-wschodzie-ukrainy

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15992964/bicie-porwania-tortury-raport-amnesty-international-o-wschodzie-ukrainy