Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

W Sejmie debata o wotum nieufności wobec Sienkiewicza

Nieistotne

W sejmie trwają wystąpienia posłów, wśród nich liderów partii. Przemawiał również premier. Cześć opozycja atakuje premiera oraz rząd, część opozycji atakuje też inne partie opozycyjne, partie koalicji rządzącej atakują opozycję. Media informują o poszczególnych wypowiedziach wybierając co ostrzejsze sformułowania.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15975492/debata-w-sejmie-palikot-do-premiera-razem-z-jkaczynskim-lezycie-w-rynsztoku

Udostępnij

Waszyngton legalizuje sprzedaż marihuany

Nieistotne legalizacja marihuana USA waszyngton

 

Może ją kupić każdy, kto skończył 21 lat. Licencję na sprzedaż władze przyznały 300 sklepom, ale na początku marihuana sprzedawana będzie na próbę w 24. Dystrykt Waszyngton jest drugim po stanie Kolorado obszarem administracyjnym w USA, w którym marihuana została zalegalizowana. Z doświadczeń Kolorado wynika, że legalizacja marihuany prowadzi do zmniejszenia przestępczości. Prawo federalne USA nadal traktuje marihuanę jako nielegalny narkotyk, ale rząd nie próbował dotąd sprzeciwiać się jej legalizacji w prawach stanowych.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1172641,Marihuana-juz-w-legalnej-sprzedazy-w-stanie-Waszyngton

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1172641,Marihuana-juz-w-legalnej-sprzedazy-w-stanie-Waszyngton