Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

CBA przeszukało Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Nieistotne

Poinformowała dziś o tym rzeczniczka Centralnego Biura Antykorupcyjnego Małgorzata Matuszak-Tocha. Przeszukanie było częścią śledztwa w sprawie płatnej protekcji prowadzonego przez Prokuraturę Apelacyjną w Warszawie. Prokuratura nie ujawniła szczegółów śledztwa poza tym, że w ubiegłym tygodniu postawiła zarzuty dwóm przedsiębiorcom. Po przesłuchaniu zostali oni zwolnieni do domu, „z zastosowaniem nieizolacyjnych środków zapobiegawczych”, jak to określił rzecznik PA Zbigniew Jaskólski .

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1034081,title,Przeszukanie-w-resorcie-infrastruktury-Dwoch-biznesmenow-z-zarzutami,wid,16738032,wiadomosc.html?ticaid=1130a6

Udostępnij

Były prezes warszawskiej giełdy szefem rumuńskiej poczty

Nieistotne giełda poczta rumunia

 

Ludwik Sobolewski będzie równocześnie szefem rady dyrektorów Posta Romana i prezesem giełdy w Bukareszcie. Jego zadaniem jest restrukturyzacja rumuńskiej poczty i wprowadzenie na giełdę. Dotychczasowi dyrektorzy poczty zostali zwolnieni przez radę nadzorczą. Sobolewski stracił funkcje prezesa Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie półtora roku temu, kiedy wyszło na jaw, że próbował namawiać spółki giełdowe do sfinansowania filmu z aktorką Anną Szarek w roli głównej.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-ludwik-sobolewski-szefem-rumunskiej-poczty,nId,1462828

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-ludwik-sobolewski-szefem-rumunskiej-poczty,nId,1462828