Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Za granicę na wczasy liczniej niż przed rokiem

Nieistotne

 

W ubiegłym tygodniu wycieczki zagraniczne wykupiło prawie 70 tys. osób, informuje najnowszy raport Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. To kilkanaście tysięcy więcej niż rok temu. Co czwarta wycieczka wykupiona jest do Grecji, druga pod względem popularności jest Turcja, trzecia Hiszpania. Ponad 90 proc. Polaków decydujących się na wczasy zorganizowane przez biura podróży lata na wakacje samolotami, a 3/4 wybiera ofertę All Inclusive.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/raport-wakacje-2014/fakty/news-rynek-uslug-turystycznych-bije-rekordy,nId,1452485

Udostępnij

Korea Północna: dwaj Amerykanie przed sądem

Nieistotne amerykanie korea północna sąd

 

Pierwszy – 24-letni Matthew Miller – na lotnisku podarł 10 kwietnia wizę wjazdową i poprosił o azyl polityczny w Korei, dopuszczając się tym samym zbrodni przeciw koreańskiemu państwu. Drugi – 56-letni Jeffrey Fowle – zostawił 29 kwietnia biblię w pokoju hotelowym, popełniając tym samym wrogi czyn niezgodny z byciem turystą. Kiedy odbędą się ich procesy, władze Korei Północnej nie podają. Inny amerykanin odbywa w koreańskim więzieniu wyrok 15 lat ciężkich robot za niekreślone wrogie czyny.

http://www.youtube.com/watch?v=jziivsiiS44

 

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/07/02/korea-polnocna-zatrzymala-dwoch-amerykanskich-turystow/

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/07/02/korea-polnocna-zatrzymala-dwoch-amerykanskich-turystow/