Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Trzej młodzi Izraelczycy zostali uprowadzeni i zastrzeleni

Świat

 

Ciała trzech młodych Izraelczyków, którzy zaginęli 12 czerwca odnalazło izraelskie wojsko wczoraj wieczorem na południu Zachodniego Brzegu Jordanu. Dwóch 16-latków i 19-latek zaginęli 18 czerwca, kiedy autostopem wracali ze szkoły do Jerozolimy. Rzecznik armii Peter Lerner powiedział, że najprawdopodobniej zostali zastrzeleni wkrótce po uprowadzeniu i ukryci pod stertą kamieni. Wiceminister obrony Danny Danon o zabójstwo oskarżył radykalne palestyńskie ugrupowanie Hamas. Rzecznik Hamasu w Gazie Sami Abu Zuhri nie skomentowal oskarżenia, natomiast ostrzegł Izrael, że eskalacja lub wojna sprawią, iż dla Izraela „otworzą się wrota piekieł”.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17861,odnaleziono-ciala-zaginionych-izraelczykow.html

Udostępnij

Ukraina: zaatakujemy i wyzwolimy naszą ziemię!

Świat orędzie Poroszenko rosja separatyści ukraina

 

Tym razem nie przedłużył zawieszenia broni prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. Dotychczas separatyści w oświadczeniach godzili się na rozejm, ale w rzeczywistości atakowali. Równocześnie, jak twierdzą władze w Kijowie, z Rosji płynęło zaopatrzenie i kolejne oddziały separatystów. W orędziu do narodu prezydent Ukrainy powiedział wczoraj, że wojsko, gwardia narodowa, straż graniczna i służby bezpieczeństwa już otrzymały stosowne rozkazy do walki. Dodał, że rozejm będzie możliwy, jeśli wszystkie strony zaczną dotrzymywać zobowiązań.

 

 

http://www.tvn24.pl/wideo/droga-do-pokoju-okazala-sie-o-wiele-trudniejsza-niz-chcielismy,1297922.html

 

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zaatakujemy-i-wyzwolimy-nasza-ziemie-poroszenko-nie-przedluzyl-rozejmu,445072.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zaatakujemy-i-wyzwolimy-nasza-ziemie-poroszenko-nie-przedluzyl-rozejmu,445072.html