Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Trzej młodzi Izraelczycy zostali uprowadzeni i zastrzeleni

Świat

 

Ciała trzech młodych Izraelczyków, którzy zaginęli 12 czerwca odnalazło izraelskie wojsko wczoraj wieczorem na południu Zachodniego Brzegu Jordanu. Dwóch 16-latków i 19-latek zaginęli 18 czerwca, kiedy autostopem wracali ze szkoły do Jerozolimy. Rzecznik armii Peter Lerner powiedział, że najprawdopodobniej zostali zastrzeleni wkrótce po uprowadzeniu i ukryci pod stertą kamieni. Wiceminister obrony Danny Danon o zabójstwo oskarżył radykalne palestyńskie ugrupowanie Hamas. Rzecznik Hamasu w Gazie Sami Abu Zuhri nie skomentowal oskarżenia, natomiast ostrzegł Izrael, że eskalacja lub wojna sprawią, iż dla Izraela „otworzą się wrota piekieł”.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17861,odnaleziono-ciala-zaginionych-izraelczykow.html

Udostępnij

Ukraina: zaatakujemy i wyzwolimy naszą ziemię!

Świat orędzie Poroszenko rosja separatyści ukraina

 

Tym razem nie przedłużył zawieszenia broni prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. Dotychczas separatyści w oświadczeniach godzili się na rozejm, ale w rzeczywistości atakowali. Równocześnie, jak twierdzą władze w Kijowie, z Rosji płynęło zaopatrzenie i kolejne oddziały separatystów. W orędziu do narodu prezydent Ukrainy powiedział wczoraj, że wojsko, gwardia narodowa, straż graniczna i służby bezpieczeństwa już otrzymały stosowne rozkazy do walki. Dodał, że rozejm będzie możliwy, jeśli wszystkie strony zaczną dotrzymywać zobowiązań.

 

 

http://www.tvn24.pl/wideo/droga-do-pokoju-okazala-sie-o-wiele-trudniejsza-niz-chcielismy,1297922.html

 

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zaatakujemy-i-wyzwolimy-nasza-ziemie-poroszenko-nie-przedluzyl-rozejmu,445072.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zaatakujemy-i-wyzwolimy-nasza-ziemie-poroszenko-nie-przedluzyl-rozejmu,445072.html