Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Antyrządowa manifestacja w Warszawie

Polska

Co najmniej 2000 osób wzięło udział w dzisiejszej manifestacji przeciw rządom Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, zorganizowanej pod hasłem „chronić polskość przed rządami złych ludzi”. Demonstranci przeszli wczesnym popołudniem z placu Zamkowego przez Trakt Królewski przed Sejm przy ulicy Wiejskiej.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,marsz-na-sejm-antyrzadowa-demonstracja-przeszla-przez-centrum,127049.html

Udostępnij

Polska na 52 miejscu rankingu najlepszych krajów świata

Polska good country indeks ranking

po Trynidadzie i Tobago a przed Tajlandią. Ranking 125 krajów nazwany Good Country Index powstał w oparciu o różne wskaźniki: wkład w naukę i technikę, kultura, pokój na świecie, bezpieczeństwo, środowisko, wolność prasy, liczba przyjętych uchodźców, ilość broni na eksport, liczba laureatów Nagrody Nobla. Dane wzięte zostały z ONZ, Banku Światowego i wielu organizacji międzynarodowych oraz pozarządowych. Pierwsza w rankingu jest Irlandia, za nią Finlandia i Szwajcaria. Ostatnie trzy kraje to Irak, Wietnam i Libia.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.goodcountry.org/overall

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.goodcountry.org/overall